Wie zijn we?

Variërend van enthousiaste supporters en betrokken coaches tot fanatieke vaktechneuten met hart voor het MKB en de agrarische sector. Een ideale mix om uw onderneming te begeleiden op weg naar succes. Wij stellen ons Team hierbij graag aan u voor.

Stephan Zijlstra

Stephan Zijlstra

Eigenaar | Directeur

stephan@maatmanaccountants.nl

Marianne Veenhouwer

Marianne Veenhouwer

Relatiebeheerder Agro/MKB

marianne@maatmanaccountants.nl

Meintje de Koe

Meintje de Koe

Administratief medewerkster

meintje@maatmanaccountants.nl
Laura Visscher

Laura Visscher

Fiscaal medewerkster

laura@maatmanaccountants.nl

Theo de Bruin AA

Theo de Bruin AA

Eigenaar | Directeur

theo@maatmanaccountants.nl
Roelof Henstra

Roelof Henstra

Relatiebeheerder MKB

roelof@maatmanaccountants.nl
Maryke Drenth

Maryke Drenth

Administratief medewerkster

maryke@maatmanaccountants.nl
Iris Zijlstra

Iris Zijlstra

Directiesecretaresse

iris@maatmanaccountants.nl
Thea Ruiter FA

Thea Ruiter FA

Eigenaar | Directeur

thea@maatmanaccountants.nl
Gerrit-Hylke Oord

Gerrit-Hylke Oord

Relatiebeheerder MKB

gerrithylke@maatmanaccountants

Karen Schadenberg

Karen Schadenberg

Fiscaal medewerkster

karen@maatmanaccountants.nl

Piet Bosma

Piet Bosma

Relatiebeheerder MKB

piet@maatmanaccountants.nl
Herre Maatman

Herre Maatman

Loonadministrateur

herre@maatmanaccountants.nl
Wianda Orsel

Wianda Orsel

Receptioniste/administratief medewerkster

wianda@maatmanaccountants.nl

Maatman Accountants & Adviseurs… “Net Even Anders”

Meer informatie, of een vraag?

1 + 15 =

Meer informatie of persoonlijk contact? Bel gerust, wij maken graag tijd vrij om te bespreken wat wij voor je kunnen betekenen.

Adresgegevens

Zandweegbree 7a
8472 BC Wolvega
T: (0561) 61 54 08
E: info@maatmanaccountants.nl
Maatman Accountants is ingeschreven bij de Kamer van Koophandel onder nummer 01129497.

Openingstijden

We zijn op werkdagen geopend van 08:00 tot 17:00.