Wie zijn we?

Variërend van enthousiaste supporters en betrokken coaches tot fanatieke vaktechneuten met hart voor het MKB en de agrarische sector. Een ideale mix om uw onderneming te begeleiden op weg naar succes. Wij stellen ons Team hierbij graag aan u voor.

Stephan Zijlstra

Stephan Zijlstra

Eigenaar | Directeur

stephan@maatmanaccountants.nl

Roelof Henstra

Roelof Henstra

Relatiebeheerder MKB

roelof@maatmanaccountants.nl

Meintje de Koe

Meintje de Koe

Administratief medewerkster

meintje@maatmanaccountants.nl

Laura Visscher

Laura Visscher

Fiscaal medewerkster

laura@maatmanaccountants.nl

Theo de Bruin AA

Theo de Bruin AA

Eigenaar | Directeur

theo@maatmanaccountants.nl

Gerrit-Hylke Oord

Gerrit-Hylke Oord

Relatiebeheerder MKB

gerrithylke@maatmanaccountants

Inge Zijlstra

Inge Zijlstra

HR adviseur

inge@maatmanaccountants.nl

Rianne Veldhuizen

Rianne Veldhuizen

Administratief medewerkster

rianne@maatmanaccountants.nl

Piet Bosma

Piet Bosma

Relatiebeheerder MKB

piet@maatmanaccountants.nl

Herre Maatman

Herre Maatman

Loonadministrateur

herre@maatmanaccountants.nl

Wianda Orsel

Wianda Orsel

Receptioniste/adm. medewerkster

wianda@maatmanaccountants.nl

Julia van Brummen

Julia van Brummen

Receptioniste/adm. medewerkster

julia@maatmanaccountants.nl

Marianne Veenhouwer

Marianne Veenhouwer

Relatiebeheerder Agro/MKB

marianne@maatmanaccountants.nl

Coby Bleeker

Coby Bleeker

Loonadministrateur

coby@maatmanaccountants.nl

Melina Koning

Melina Koning

Administratief medewerkster

melina@maatmanaccountants.nl

Moos

Moos

Sociaal werker

info@maatmanaccountants.nl

Maatman Accountants & Adviseurs… “Net Even Anders”

Meer informatie, of een vraag?

15 + 15 =

Meer informatie of persoonlijk contact? Bel gerust, wij maken graag tijd vrij om te bespreken wat wij voor je kunnen betekenen.

Adresgegevens

Zandweegbree 7a
8472 BC Wolvega
T: (0561) 61 54 08
E: info@maatmanaccountants.nl
Maatman Accountants is ingeschreven bij de Kamer van Koophandel onder nummer 01129497.

Openingstijden

We zijn op werkdagen geopend van 08:00 tot 17:00.